Краснодон. Сєверний НВК № 16

Робимо одну справу, працюємо на загальний результат!

Семінари, конференції, педради

Педрада. Січень 2013

Сучасні засоби формування  комунікативної  професійно -педагогічної компетентності вчителя

Педрада. Серпень 2012

Педради ЗШ №16  2011-2012 навч. рік.

Серпень

1. Сучасний стан змісту освіти в школі й концептуальні ідеї програми розвитку (Алексеєнкова А.А.).

2. Затвердження перспективного плану роботи школи (Беседіна Е.Л.)

3. Організаційний початок навчального року: погодження річного плану роботи школи на 2011-2012 н.р., затвердження режиму школи; правила внутрішнього трудового розпорядку; охорона праці школи ( Алексеєнкова А.А.)

1. Управління адаптацією учнів до умов навчання 1-х, 5-х,10-х класів.

2. Удосконалення роботи класного керівника щодо формування позитивних якостей особистості школярів.

Січень

1. Розвиток креативності учасників НВП, як чинник якісних змін в сучасній освіті (Беседіна Е.Л.)

2. Профілактика і попередження бездоглядності та правопорушень, недопущення злочинності серед учнів школи (Куваєва Н.А.)

3. Підсумок І семестру 2011-2012 н.р. (Беседіна Е.Л., Куваєва Н.А., керівники МО)

Березень

1. Творче самовизначення  педагога, учня, батьків у школі і в найближчому оточенні. ( Алексеєнкова А.А.)

2. Використання інфомаційно-комп'ютерних технологій у виховному процесі як ефективний засіб розвитку пізнавальних умінь та навичок школярів ( Куваєва Н.А.).

3. Атестація педпрацівників